Nahé maturantky

24. října 2014 v 0:48 | Contessa |  Názory, postřehy
Vážení čtenáři,

dnes jsem se rozhodla napsat článek o fotografii, která zaplavila sociální sítě. Můžete si přečíst článek plný moralizujících keců s nečekaným filozofickým závěrem. Údajně se jedná o tablo Obchodní akademie v Olomouci. Na fotografii je 23 úplně nahých mladých dívek. Reakce na věc byly různé, zejména pánské osazenstvo fotku přijalo s nadšením a lajkovalo jako o život. Pod fotkou se množily komentáře typu, že jsou to krásné mladé kočenky, tak proč by neukázaly, čím je příroda obdařila, a že všichni lidé, kterým se fotka nelíbí jen závidí. Druhá umírněnější skupina, psala, že je to prostě dnešní doba. Třetí konzervativní byla pohoršena a věděla, že je prostě něco špatně. Ano, je, ovšem když by to byla pravda, ale k tommu se dostaneme.
Pokud by fotografie byla pravá, opravdu si myslíte, že je to vhodné? Opravdu chcete, aby Vaše nahé fotky visely v místním řeznictví na hlavní třídě města? Tablo je přeci oficiální fotografie studentů, tedy školní fotka, která reprezentuje i školu samotnou. Je to něco, na co by se měly chdodit koukat Vaši známý a známý Vašich rodičů, přičemž by se rodiče dmuli pýchou, jak jejich ratolesti jdou letos ke zkoušce dospělosti. Je to fotografie, kterou ukážte svojí babičce a za dvacet let nad ní ukápnete nostalgickou slzu. Ale tahle fotka taková není, nahota je něco, co do školy nepatří. Ve svém soukromí, ať si každý fotí, co chce, ale ve škole musíte zachovávat alespoň jakés tákés decórum. Tak by to bylo, když by fotka byla prává, jenomže ona není. Záspupce ředitele obchodní akademie v Olomouci Igor Kubín prohlásil do novin: "V žádném případě nejde o tablo některého z maturitních ročníků naší školy. A to ani nějaké neoficiální. Fotografii viděli třídní učitelé všech ročníků a vyloučili, že by na ní byly nějaké žákyně naší školy..."
Zbývá dodat, kdo takovou věc udělal a proč? Nebyl to snad nějaký student/ka, kterého ze školy vyloučili a chtěl se pomstít tím, že na školu vrhne špatný stít? Nebo se jednalo pouze o vtip, kterým se někdo náležitě bavil? Nevíme a asi ani nezjistíme. Zajímavější je fakt, jak lidé věří tomu, co vidí, nebo lépe tomu, co si myslí, že viděli. A oni ty holky přece viděli na fotce s nápisem Obchodní kademie Olomouc 2007-2011. Není tedy pochyb. Vážně? Zdá se Vám pravděpodobné, že by ve třídě bylo 23 hezkých štíhlých holek? Pokud jste odpověděli ano, běžte se do takové třídy podívat... Rovněž si myslíte, že by vedení školy takovouto fotku schválilo? Takhle bychom se mohli ptát do nekonečna. Lidé zkrátka věří lžím, pokud jsou podávány jako pravda...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ZdenekH ZdenekH | E-mail | 17. ledna 2017 v 20:03 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na contessadellumbra.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama